Budownictwo

Ciekawe artykuły tematyczne!

Home » Architektura » Sale weselne Kraków

Sale weselne Kraków

Posted by admin On December - 15 - 2018 Comments Off
Sale weselne Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęcie weselne to ważne wydarzenie, które musi pozostawić po sobie tylko dobre wspomnienia. Należy je zorganizować w ciekawym lokalu, w którym można wyśmienicie się bawić. Sala musi być optymalna jeśli chodzi o wielkość, mieć miejsce na ustawienie stołów i jednocześnie na hulanki przy muzyce. Oczywiste jest, że duża jakość sali jest zasadnicza. Przystrojenie sali powinno być z uwagą opracowane, oświetlenie stonowane, ale nie zbyt mroczne. Wielu ludzi doceni pasujące do klimatu dodatki kwiatowe. W sąsiedztwie lokalu weselnego musi znajdować się parking, gdzie będzie można zaparkować auto. Sala mogłaby mieć boczne pomieszczenie, gdzie można się przebrać, zostawić rzeczy, zregenerować się przez kilka minut. Nie wolno rezerwować zbyt małej sali, dlatego że zabawa może być nie do końca udana, a przyjęcie weselne to w przeważającej części taniec i muzyk. Jeśli muzyka nie jest odtwarzana z internetu to koniecznie należy zaplanować przestrzeń dla zespołu muzycznego. W takim miejscu powinno się zorganizować dostęp do wody, ponieważ artystom czasami zasycha w gardle i potrzebują się orzeźwić wodą.

Sala właściwie wentylowana

Sala nie może być duszna. Najlepiej, gdy jest w niej klimatyzacja. Jeśli klimatyzacji nie ma to należy zapewnić opcję otwierania sali i wpuszczania powietrza. Sala dobrze dotleniona to miejsce perfekcyjnie, dające szanse na zabawę. Kiedy jest mało powietrza to ludzie ogromnie się pocą, szybko męczą i nie są w nastroju, aby się bawić. Podłoga nie powinna być zbyt śliska, aby bawiący się nie tracili równowagi. W sali należy także ułożyć ładne dekoracje – tak jak nadmienialiśmy na początku – jednak nie nazbyt dokuczliwe – na przykład kompozycje z lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych kwiatów jest za mocny jak również może uczulać. Nie sprawdzi się w ogóle, będzie raczej powodował, że goście w krótkim czasie poczują się zmęczeni.

Położenie sali

Lokalizacja sali weselnej jest zasadnicza – jeżeli przy budynku z salą weselną jest park albo spory ogród to zaproszeni mogą wyjść, przespacerować się, spokojnie zamienić kilka zdań ze znajomymi. Jeżeli lokal usytuowany jest przy hałaśliwej ulicy to ludzie nie będą zadowoleni z takiej lokalizacji. W sali nie powinno się palić. W obiekcie weselnym muszą być łazienki a najlepiej więcej niż dwie. Zabawy weselne bywają liczne – na 50, 100 a nawet 200 osób. Takie przyjęcie weselne musi posiadać właściwą infrastrukturę oraz, a także zaplecze, w którym przygotowywane są dania lub są odgrzewane gotowe potrawy. To zaplecze musi być odpowiednio wietrzone, aby opary z kuchni nie przenikały na salę weselną. Potrzebna jest też szatnia, w której można pozostawić płaszcze zaproszonych gości. Przydadzą się opakowania jednorazowe, aby można ofiarować gościom do domu jedzenie, które zostaje po przyjęciu.
Zatem strategiczne przemyślenie jest ogromnie ważne. Wielkość sali, jej aranżacja oraz położenie to zasadnicze elementy dla sukcesu projektu o nazwie wesele.
źródło: http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html

Categories: Architektura

Comments are closed.